Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
VEDAG

Produkty VEDAG

Vedag jako výrobce s nejbohatší historiií produkce materiálů a systémů pro nejrozličnější potřeby hydroizolací v oblasti střech a spodní stavby nabízí produkty, které splní všechny požadavky.

Jedno jestli se jedná o použití na novostavbách nebo při modernizacích.

Na základě dlouholetých zkušeností je oddělení pro vývoj a výzkum schopno navrhovat receptury pro výrobu oxidovaných a modifikovaných pásů ve vlastních výrobních závodech, stejně jako pro výrobu umělohmotných fólií a příslušenství pro všechny druhy stavebních hydroizolací.

Ve spojení s desetiletími neustálého rozvoje know-how v oblasti zpracování je toto zárukou pro vynikající zpracovatelnost  výrobků přímo na stavbách a výběr a vhodná kombinace jednotlivých produktů přispívá k tvorbě hydroizolačních systémů s dlouhou životností.

Umělohmotné fólie

Umělohmotné střešní a hydroizolační fólie se vyrábějí od konce 50-tých let 20. století

Umělohmotné střešní a hydroizolační fólie existují v různých provedeních, bezvložkové nebo s nosnou vložkou a krycí vrstvou v různých barevných tónech.

VEDAG umělohmotné fólie jsou vyrobeny s prověřených prvotřídních komponentů vždy zesílené vložkou.

Více informací o těchto produktech naleznete v sekci PVC fólie.

Asfaltové pásy

Pro zajištění spolehlivé hydroizolace spodní stavby se používají především asfaltové pásy. Jejich předností je dlouhá životnost, elasticita a neměnná stabilita.

VEDAG asfaltové pásy existují v nejrůznějších provedeních, s nosnou vložkou a krycí vrstvou stejně jako rozličnou povrchovou úpravou (např. břidličné posypy v různých barevných provedeních).

Standardní pásy

Běžně používané asfaltové oxidované i modifikované pásy s velmi přijatelnou cenou a vysokou kvalitou. Pásy splňující požadavky dle platných norem EN 13707, EN 13969, EN 13970, EN 13859-1, EN 13859-2, ve kterých jsou stanoveny minimální požadavky na pásy z oxidovaného a modifikovaného asfaltu.

Asfaltové SBS modifikované natavovací pásy

Asfaltové natavovací pásy

Asfaltové pásy

 

Značkové pásy a fólie

V současných platných normách EN 13707, EN 13969, EN 13970, , EN 13859-1, EN 13859-2, jsou stanoveny minimální požadavky na pásy z oxidovaného a modifikovaného asfaltu.

V praxi jsou ale kladeny často požadavky daleko vyšší.

Proto ve firmě Vedag vyvinuli značkové asfaltové pásy z modifikovaného asfaltu, jejichž vlastnosti převyšují minimální požadavky stanovené normou.

Použití těchto značkových výrobků zásadně navyšuje vlastnosti střešní skladby. Své použití nacházejí všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu, snadnou zpracovatelnost a dlouhou životnost.

Podle druhu mohou být použity jako jednovrstevné, vrchní, nebo podkladní pásy a také jako parozábrany.

 • VEDASTAR® samolepicí SBS modifikované asfaltové pásy
 • VEDAPOINT®
 • VEDATOP®
 • VEDAFLEX®
 • VEDAGARD®
 • Pásy a fólie odolné proti prorůstání kořenů
 • VEDAPROOF®
 • Pásy do požárně nebezpečných prostor Broof (t3)
 • VEDAG® TurboDach
 • EXTRUPOL®
 • VEDAPLAN® Color
 • ECOFLEX
 • MONARPLAN
 • VEDATHENE® DUO
 • VEDATHENE® opravné pásy
 • TWIN®
 • ICOLEP®

 

Speciální asfaltové pásy

Střešní pás RDI 3D® (RDI 3D®)

Tento jedinečný výrobek představuje systémovou střešní krytinu pro šikmé střechy z produkce skupiny Icopal. Zahrnuje v sobě lehkost, spolehlivost a nezávadnost tradičních asfaltových krytin a zároveň estetický vzhled keramických krytin. Vrchní barevný posyp pásů představuje různé typy střešních krytin a jejich trojrozměrný prostorový vzhled.

Technický list
Informační brožura
Leták - cenové srovnání

 

Tepelné izolace

VEDAPOR

Vedapor je ideálním podkladním kompletizovaným dílcem zejména pro sanace, kde díky dělení polystyrénu na desky či lamely a zároveň vzájemnému spojení těchto desek či lamel nakašírovaným asfaltovým pásem srovnává často velice nerovný povrch střech. Na novostavbách použití tohoto dílce zkracuje čas montáže a zjednodušuje celkovou pokládku střechy.

Technický list

Přehled tepelných izolací

 

K nejpoužívanějším standardním pásům, které naše firma drží skladem, jsou přiloženy technické listy, které popisují parametry a oblasti použití. Podrobnější informace o ostatních asfaltových pásech získáte na stránkách našeho obchodního partnera VEDAG. Na těchto stránkách získáte i inforamce o doplňkových produktech firmy VEDAG jako jsou například střešní vpustě Grumbach, komínové systémy Icopal Wulkan. Samozřejmně jak ostatní pásy, tak i doplňkové produkty Vám zajistíme.

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro