Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
SRT s pevným světlovodným tubusem

Tubusový světlovod SRT se skládá z: kopule, 3dílného světlovodného tubusu SRM 61 cm, kolena SRK, stropního rámu, difuzéru a montážní sady. Celkem je délka všech dílů světlovodného tubusu rovna 2,1 m (SRT 550 - 1,8 m).

Tubusový světlovod SRT plní stejnou funkci jako světlovod SLT - přivádí přirozené světlo dovnitř budovy. Světlovod SRT je vybaven pevným světlovodným tubusem z hliníku uvnitř potaženým superreflexní vrstvou na bázi stříbra, která odráží více než 98 % světla (vnitřek tubusu vypadá jako zrcadlo). Taková konstrukce světlovodného tubusu zajišťuje značně větší množství světla v místnosti. Tubusový světlovod SRT lze použít v každé budově, ale doporučeme jej do speciálních budov, ve kterých se přirozené světlo přenáší na velké vzdálenosti (např. 12 m).

Díky přídavnému světelnému zdroji plnícímu funkci lampy lze tubusový světlovod SRT využít také během večera nebo v noci.

Charakteristika:

  • tubusový světlovod se skládá z: kopule, těsnícího lemování, pevného světlovodného tubusu, kolena, prizmatického a průsvitného difuzéru a stropního rámu;
  • reflexní vrstva (využívající čísté stříbro) využitá ve výrobě dílů světlovodného tubusu vyniká jedním z nejvyšších součinitelů odrazovosti - 98 %;
  • přípustná délka světlovodného tubusu může být až 1200 cm (nad 400 cm je nutno použít stabilizační prstenec);
  • speciální těsnící lemování zaručuje těsnou a snadnou montáž;
  • tubusové světlovody lze montovat ve střechách se sklonem 15-60° nebo v plochých střechách;
  • dostupné jsou tři druhy těsních lemování: pro ploché střešní krytiny (s tloušťkou do 10 mm), pro profilované střešní krytiny (s tloušťkou do 45 mm) a pro vysoce profilované střešní krytiny (s výškou profilu do 90 mm).
  • na díly světlovodného tubusu vč. lemování poskytujeme 5letou záruku.

 

Průřez světlovodu SRT

 

 

Záruka Fakro

Ceník a katalogy výrobků FAKRO

Montážní návody ke stažení zde.

Certifikáty a prohlášení k výrobkům FAKRO naleznete zde.

 

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro