Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Penetrace

Penetrace nabízíme od společností PARAMO, ICOPAL VEDAG, BUEHO, ENKE, ETERNAL.

 

PENETRAL ALP

Použití: k penetraci suchých a očištěných podkladů pod asfaltové izolační krytiny a izolace.

Zpracování: asfaltový lak penetrační se zpracovávají za studena. Pro aplikaci se používá štětec nebo pokrývačský kartáč. Je možné provést nástřik nebo máčeni. Před použitím je důležité obsah důkladně promíchat. Spotřeba je závislá na způsobu použiti: 0,3 kg/m2.

Balení a skladování: dodává se ve 3,5 kg a 9 kg kanystrech. Skladuje se v uzavřených obalech v krytých prostorách. Obaly s laky nesmí být vystaveny zvýšeným teplotám nebo přímému slunečnímu zářeni. Během skladováni se připouští zhoustnutí laku až o 50 %. Asfaltový lak penetrační lze ředit lakovým benzínem.

 

SIPLAST PRIMER

Penetrační nátěr z SBS modifikovaného asfaltu

Unikátní penetrační nátěr modifikovaný kaučukem SBS se špičkovými technickými parametry pro penetraci různých podkladů a na vytváření tenkých hydroizolačních nátěrů proti vlhkosti. Je optimálním penetračním prostředkem při aplikaci asfaltových pásů modifikovaných SBS kaučukem. Vzhledem k tomu, že i při mínusových teplotách si zachovává vysoké technické a užitné parametry je ideálním produktem pro zpracování za nepříznivých povětrnostních podmínek během pozdního podzimu a časného jara, ale dokonce i v mírnějším zimním období.

Výhody nátěru Siplast Primer ve srovnání s obyčejnými asfaltovými nátěry:

  • 7 x kratší doba schnutí,
  • 3 x větší vydatnost,
  • 2,5 x hlubší penetrace podkladu,
  • 20 x zvýšená životnost.

Balení: 25 l / plechovkaNanášení penetračního nátěru válečkem

Dávkování: cca 250 g/m2

Technický list

 

VEDAG BV-extra

EMAILLIT BV-extra je penetračně adhesní vysoce kvalitní rozpouštědlový nátěr pro vnější použití za studena také na vlhký podklad. Výroba a dohled je certifikován podle EN ISO 9001.

Oblast použití

Penetrační nátěr vysoké kvality modifikovaný epoxidovou pryskyřicí pro vytvoření přilnavého podkladu pro střešní izolace, izolace spodních staveb a pro izolace mostovek asfaltovými pásy. Je určen rovněž pro pokládku asfaltových pásů samolepících i natavením, na suchý i na vlhký podklad a to v novostavbách střešních plášťů i při jejich sanacích při pokládce na staré asfaltové pásy.

Balení: 10l, 30l

Spotřeba: 0,2-0,5l/m2 (dle podkladu)

Technický list

 

BVE 25  Büscherit extra

Podkladní penetrační nátěr na živičné bázi, za studena zpracovatelný, se zvýšenou přilnavostí, odolný vůči mrazu, rychleschnoucí, bez fenolu.

Použití
Penetrační nebo spojovací nátěr na beton, pórobeton, vyspárované zdivo, cementové omítky nebo kov pro další nanesení ochranných nátěrů na bitumenové bázi nebo natavení střešních a hydroizolačních asfaltových pásů.

Spotřeba: 0,2 – 0,4 l/m2 pro jednu vrstvu dle savosti podkladu

Balení: plechovka 25 l, 600 l/paleta

Technický list

 


UNIVERSAL-VORANSTRICH 933

Je transparentní, rychleschnoucí roztok syntetické pryskyřice s obsahem rozpouštědel s lehce nažloutlou barvou. Jedná se o snadno roztíratelnou penetrační vrstvu s vynikající přilnavostí na všech suchcýh podkladech, např. beton, cementová mazanina, asfaltové pásy, střešní fólie, pískovec, kovy, atd. Zlepšuje přilnavost Enke produktů pro potažení střech, zejména také obtížných oblastech, např. oblasti výměny vody. Používá se především jako penetrační prostředek pro Enke střešní nátěry, kromě toho ale také jako zpevněný základ pro nalepení plechů pomocí Enkolitu na pískovci, dalších přírodních kamenech nebo dalších porézních, resp. pískových podkladů. Přípravek nepoužívejte v interiérech.

Spotřeba: 100-200g/m2

Balení: 2,5kg, 8kg, 20kg

Technický list

 

Základový nátěr 2K (Voranstrich 2K)

Je dvousložkový, rozpoštědlový základový nátěr pro obtížně natíratelné umělé hmoty, který se skládá z pryskyřičné směsi (složka A) a vytvrzovadla (složka B). Používá se v kombinaci s Enkopurem především pro podklady změkčeného PVC.

Spotřeba (komponent A+B): 80-100g/m2

Balení: komponent A - 2kg, komponent B - 0,2kg

Technický list

 

ENKE-VORANSTRICH P-O

Je transparentní, rychleschnoucí roztok syntetické pryskyřice s obsahem rozpouštědel s lehce nažloutlou barvou. Jedná se o snadno roztíratelnou penetrační základní vrstvu s vynikající přilnavostí na mnoha umělohmotných utěsňujících pásech z polyolefinu např. EPDM, FPO, atd. Používá se především jako penetrační prostředek pro Enke střešní nátěry na umělohmotných pásech například z EPDM, FPE, FPO, PIB, TPE, TPO. Protože vlastnosti povrchu a tím i přilnavost závisí na povětrnostních podmínkách, jsou nutné zkoušky přilnavosti.

Spotřeba: 50-100g/m2

Balení: 2,5kg

Technický list

 

BETON-VORANSTRICH

Je jednosložková polymerová disperze bez obsahu rozpouštědel a změkčovadel na bázi akrylátových kopolymerů. Je to penetrační nátěr o nízké viskozitě s velmi dobrou přilnavostí na zvětralých asfaltových a minerálních podkladech. používá se především pro minerální podklady popř. tam, kde je nutná absence rozpouštědel.

Spotřeba: 200-400g/m2

Balení: 20kg

Technický list

 

ENKE-GLASPRIMER

Je penetrační přípravek pro Enkopur na skleněné a keramické podklady. Je to rychleschnoucí prostředek zlepšující přilnavost u skla/dlažby, také pro oblasti s déle stojící vodou. Používá se především pro napojení zasklení nebo keramické dlažby, ale také pro utěsnění dlažby pod volně položenými deskami.

Spotřeba: cca 50g (60ml/m2)

Balení: 1l

Technický list

 


FORTE penetral

Speciální penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.

Oblast použití: FORTE penetral se používá pro penetraci betonu, omítek, vláknocementových a sádrokartonových desek, pro zpevnění savých podkladů a zlepšení přilnavosti následných vrstev tmelů, lepidel příp. nátěrových hmot.  Vyznačuje se velkým průnikem do savých materiálů.

Zpracování: FORTE penetral se nanáší na suchý, čistý, odmaštěný a všech zbytků starých nátěrů zbavený podklad při teplotě okolí i podkladu v rozmezí 5–30°C. Aplikace dalších nátěrových hmot je možná až po úplném zaschnutí penetrace tj. po 4–6 hodinách.

Spotřeba: 0,15–0,20 kg/m2

Balení: 1 kg; 5 kg; 10 kg

Technický list

integ tondach bramac satjam iko velux fakro