Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Klöber

Střešní membrány PERMO®

Fólie PERMO jsou výborným řešením pro šikmé střechy. Jsou hydrofobizovaná, vysoce paropropustná, odolná proti UV záření, také odolná proti přetržení a je proti skluzová za mokra. PERMO střešní membrány se používají jak v případě větraných i nevětraných střech a jsou vhodné i pro aplikaci na zeď.

 

PERMO® classic 100g

Lehká, třívrstvá střešní membrána PERMO classic má vysokou paropropustnost, trvanlivost a odolnost proti UV záření. Tyto vlastnosti umožňují použití pro všechny typy šikmých střech bez plného bednění.

 

 

 

 

PERMO® easy H 125g / H SK2 125g

Fólie PERMO easy H je univerzální, třívrstvá, hydrofobizovaná střešní membrána s vysokou odolnosti proti vodě a optimální mechanickou pevností. Tato všestranná fólie s vysokou paropropustností se může použít u všech typů šikmých střech, a to jak při plném bednění, tak i přímo na krokve. Verze SK2 je fólie s integrovanou lepící páskou na obou stranách, umožňuje rychlou montáž a poskytuje větší větruodolnost před položením krytiny.

 

 

 

PERMO® light 145g / SK2 145g

Tato třívrstvá fólie se vyznačuje vysokou pevností, je hydrofobizovaná, s vysokou paropropustností, odolná proti vodě a UV záření. Díky své vysoké pevnosti může být použita na všechny typy šikmých střech, a to přímo na krokve nebo stejně tak jako na střechu s plným bedněním. Verze SK2 je opatřena integrovanou lepící páskou na obou stranách. Umožňuje rychlou montáž a zvyšuje odolnost proti větru.

 

 

 

PERMO® forte 175g / SK2 175g

Tato fólie je velmi trvanlivá, hydrofobizovaná, s vysokou paropropustností. Díky čtyřvrstvé struktuře (obsahující výztužné sítě) dosahuje extrémě vysokých pevnostních parametrů. Může být použita na všech typech šikmých střech a to jak přímo na krokve tak i na plné bednění. Verze SK2 je opatřena integrovanou lepící páskou na obou stranách. Umožňuje rychlou montáž a zvyšuje odolnost proti větru.

 

 

 

Parobrzdy WALLINT®

Uvedená fólie WALLINT se používá pro sanaci střešního systému z exteriéru.

 

WALLINT® T3 160g / SK2 160g

Klöber Wallint® T3 SK2 je 3-vrstvá kombinace rouna a fólie z polyolefinu. Je koncipována speciálně pro použití jako vzduchová zábrana a parobrzda v izolačních střešních systémech. Vybavená silnou spodní stranou nabízí vysokou odolnost proti poškození způsobeného tvrdým podkladem. Vrchní ochranná tkanina s vysokou ochranou proti perforaci při chůzi dodává dodatečnou bezpečnost svým protiskluzovým účinkem, obzvláště při kladení izolačních desek. Vysoká odolnost proti roztržení zajišťuje správnou funkci parobrzdy. Vyzbrojena vysokou vodotěsností a odolností vůči UV záření se vyznačuje ochrannou funkcí při krátkodobém volném vystavení atmosférickým vlivům. Ve variantě SK2 je na roli přímo naaplikovaná spojovací páska na slepení přesahů v horní i dolní části fólie.

 

Pásky a tmely pro PERMO a WALLINT

Páska PERMO HD 60mm x 30m, 80mm x 30m

Permo® HD difúzní lepící páska.
Permo® HD je optimální řešení pro spojování podstřešních fólií ve venkovním prostředí, ve stycích nebo překrytích. Je zároveň vhodná k opravě drobných defektů fólie (protržení) bez toho aby narušila její funkčnost.
 

 

 

 

Páska PERMO TR 27 60mmx25m

Univerzální lepící páska Permo® TR.
Schválená pro všechny Klöber podstřešní fólie a Wallint® parobrzdy. UV odolná PE fólie s dobrou roztažitelností. Díky transparentnosti ideální pro použití s reflexními fóliemi (reflexní hodnoty zůstávají zachované).

 

 


 

Tmel PERMO Seal 1000g

Permo® seal těsnící hmota pod kontralatě.
Těsnící hmota je určena pro utěsnění hřebů a svorek pod kontralatě. Byla vyvinuta pro vytvoření vodotěsného podstřeší s Permo® forte. Lepidlo je přizpůsobené na Permo® podstřešní fólie a nabízí tak dokonalé spojení a dlouhou životnost. Permo® seal je jednosložková těsnící látka z PUR.

 


 

Tmel KLOBER PASTO 310ml

Pasto® pro vlhké a drsné povrchy.
Měkká elastická jednosložková lepící látka, která poskytuje rozmanité použití v různých místech střešního pláště (interier, exteriér). Požadavky z DIN 4108, část 7 jsou splněné na základě vysoké těsnící schopnosti. Pasto® je měkká elastická jednosložková lepící a těsnící látka z MS polymeru.
Pasto®: 310ml kartuš

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro