Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Ruukki

Střechy od společnosti Ruukki jsou charakteristické pověstnou finskou kvalitou. Jsou vhodné pro renovace i nové stavby. Díky naší pestré škále střešních krytin budete mít jistotu, že získáte krásnou a odolnou střechu, jejíž údržba bude velmi snadná. Střechy jsou navrženy do náročného podnebí takovým způsobem, aby odolaly dlouholetému působení proměnlivých klimatických podmínek – od letního horka, přes podzimní deště až po ledovou zimu.

Přehled sortimentu Ruukki naleznete v katalogu.

Jedinečné odolné povrchové úpravy zajistí ochranu před škrábanci a korozí

Jednou z klíčových výhod, které s těmitio střechami získáte, jsou jedinečné povrchové úpravy Purex™ a Pural™. Ty propůjčují povrchu střechy bezkonkurenční odolnost a efektivně jej chrání před škrábanci a korozí způsobenými sněhem a ledem. Rovněž zajistí, že barvy nebudou vlivem slunečního UV záření blednout.

Povrchové úpravy Purex a Pural jsou skvělým doplňkem k odkazu a know-how společnosti Ruukki v oblasti ocelových střech. Tyto povrchové úpravy jsou dostupné ve špičkových barvách vysoké jakosti.

Několik důvodů, proč si vybrat  ocelovou střechu

 • Ocelová střecha je naprosto neprodyšná, lehká a trvanlivá.
 • Na ocelových střechách se na rozdíl od cihel a betonu nedrží mech.
 • Z ocelových střech se snáze odstraňují listy a nečistoty.
 • Instalace ocelové střechy je oproti ostatním střešním krytinám rychlá.

 

Střešní krytiny imitující taškové krytiny

Střešní krytiny s imitací taškové krytiny jsou dostupné v 15 barvách a 7 různých stylech.

Adamante Premium

Když záleží na designu, je jednoduché udělat dojem

Ruukki Adamante je výrazný střešní profil imitující taškové krytiny, určený pro majitele domů, kteří mají rádi styl. Na ocelovou střešní krytinu Adamante s povrchovou úpravou Pural Matt se vztahuje záruka na technickou funkčnost 50 let a záruka na estetickou životnost 20 let.

 

Adamante Plus

Když záleží na designu, je jednoduché udělat dojem

Ruukki Adamante plus je výrazný střešní profil imitující taškové krytiny, určený pro majitele domů, kteří mají rádi styl. Na ocelovou střešní krytinu Adamante s povrchovou úpravou Purex se vztahuje záruka na technickou funkčnost 40 let a záruka na estetickou životnost 15 let.

 

Decorrey imitující taškovou krytinu

Není tak drahá, jak vypadá

Nízký profil dodává střešní krytině Decorrey™ moderní a stylový vzhled. Díky své cenové dostupnosti se střešní krytina Decorrey perfektně hodí pro renovace a dává každému příležitost získat moderní a majestátní střechu Ruukki působící luxusním dojmem. Na ocelovou střešní krytinu Decorrey s povrchovou úpravou Polyester se vztahuje záruka na technickou funkčnost 30 let a záruka na estetickou životnost 10 let.

 

Maloformátová krytina Finnera

Jednoduchost a inovace v každém směru

Díky inovativnímu provedení střešní krytiny Finnera získá vaše střecha nejen imitaci taškové krytiny, ale bude také extrémně odolná a praktická. Revoluční ohnutí přední hrany této krytiny maximalizuje její odolnost proti povětrnostním podmínkám a propůjčuje střeše překrásný jednolitý vzhled. Na ocelovou střešní krytinu Finnera s povrchovou úpravou Purex se vztahuje záruka na technickou funkčnost 40 let a záruka na estetickou životnost 15 let.

Leták Finnera

 

Monterrey Premium imitující taškovou krytinu

Kombinace pohodlí a tradice

Monterrey Premium je střešní krytina s výrazně strukturovanou povrchovou úpravou Pural Matt, která se vyznačuje mimořádnou odolností vůči otěru a povětrnostním vlivům. Na ocelovou střešní krytinu Monterrey Premium s povrchovou úpravou Pural Matt se vztahuje záruka na technickou funkčnost 50 let a záruka na estetickou životnost 20 let.

 


Monterrey Plus imitující taškovou krytinu

Moderní, trvanlivá a krásná

Střešní krytina Monterrey Plus je charakteristická moderní, lehce strukturovanou matnou konečnou povrchovou úpravou. Jedná se o stylovou střešní krytinu, která nejen krásně vypadá, ale také spolehlivě odolá nástrahám času. Přitom ji pořídíte za velmi zajímavou cenu. Na ocelovou střešní krytinu Monterrey Plus s povrchovou úpravou Purex se vztahuje záruka na technickou funkčnost a 40 let a estetickou životnost 15 let.

 

Monterrey Standard imitující taškovou krytinu

Velmi výjimečný "standard"

Ocelová střecha Monterrey Standard imitující taškové krytiny propůjčuje budovám vytříbený vzhled, který dává standardním střešním materiálům nový význam. Tento produkt se doporučuje zejména pro renovace, vzhledem k jeho vysoké kvalitě jej však lze použít pro jakýkoliv dům. Na ocelovou střešní krytinu Monterrey Standard s povrchovou úpravou Polyester se vztahuje záruka na technickou funkčnost 30 let a záruka na estetickou životnost 10 let.

 

Katalog produktů

 

Falcované krytiny

Sortiment falcovaných krytin zahrnuje předem profilované polodokončené střešní plechy pro klempíře vyrábějící střechy ze strojově falcované krytiny a profil Ruukki Classic, který se podobá klasické falcované krytině.

Klasické střešní plechy jsou skvělou volbou pro střechy s malým sklonem. Dodávají se v pestré škále barev.

Falcovaná krytina Classic Premium

Jedinečný vzhled, jedinečný pocit, jedinečná kvalita

Reliéfní povrchová úprava dává modelu Premium svěží, stylový vzhled. Také zvyžuje tuhost a vytváří rovný a plochý povrch. Tento model také nabízí efektivní zvukovou izolaci, která zvyšuje váš životní komfort. Classic Premium, vyrobená s povrchovou úpravou Pural Matt, přichází s 50-ti letou technickou zárukou a 20-ti letou estetickou zárukou.

 


Falcovaná krytina Classic Plus

Elegantní kvalita

Classic Plus vytváří krásný hladký povrch s drážkami, skrytými spojovacími prvky a složeným předním okrajem, což z ní dělá elegantní volbu pro celou řadu architektonických stylů. Classic Plus, vyrobená v povrchové úpravě Purex, přichází s 40-ti letou technickou zárukou a s 15-ti letou estetickou zárukou.

Leták Classic Plus

 

Falcovaná krytina Classic D

Odolná i krásná

Classic D vytváří krásný hladký povrch s drážkami, skrytými spojovacími prvky a složeným předním okrajem, což z ní dělá elegantní volbu pro celou řadu architektonických stylů. Classic D, vyrobená v povrchové úpravě Pural Matt, přichází s 50-ti letou technickou zárukou a s 20-ti letou estetickou zárukou.

 


Falcovaná krytina Classic Economy

Jedinečná kvalita v cenově dostupném balení

Classic vytváří krásný, hladký povrch bez viditelných spojovacích prvků. Tento model připomíná tradiční falcované krytiny, ale současně je moderní a stylový. Vynikající kvalita v cenově dostupném provedení. Classic, vyrobený s povrchovou úpravou Polyester, přichází s 30-ti letou technickou zárukou a 10-ti letou estetickou zárukou.

 

Katalog produktů

 

Profilované střešní krytiny

Profilované krytiny Ruukki jsou dostupné v celé řadě modelů a barevných provedení, a proto je lze využít v mnoha architektonických stylech. Elegantní jednoduché tvary se skvěle hodí nejen ke starším stylům, ale dodají na jedinečnosti i moderním budovám. Střešní plechy se vyrábí v rozměrech dle přání zákazníka.

Aplikace: 

 • Samostatně stojící domy
 • Terasové domy
 • Obytné víceposchoďové domy
 • Rekreační chaty
 • Zemědělské stavby

Trapézový plech T35-40-1035

Společnost Ruukki nabízí široký sortiment nízkoprofilových plechů pro stěny a střešní krytinu, které jsou charakteristické vysokou kvalitou, trvanlivostí a rozmanitostí tvarů. Nízkoprofilové plechy se používají především jako vnější konstrukce. S pomocí nízkoprofilových plechů Ruukki vytvoříte elegantní a působivou fasádu.

Aplikace:

 • Průmyslové stavby
 • Veřejné budovy
 • Obchodní domy
 • Výstaviště
 • Sportovní haly
 • Úřední budovy
 • Renovační projekty
 • Obytné budovy
 • Zemědělské stavby

Technický list - Trapézový plech T35-40-1035

 

Nízký profil T40-119(40)X-925

Ruukki nabízí široký sortiment nízkých trapézových profilů pro stěny a střešní krytinu, které jsou charakterizovány vysokou kvalitou, trvanlivostí a rozmanitostí tvarů. Tyto profily se používají hlavně jako vnější konstrukce na opláštění fasád. Použití nízkých profilů Ruukki vytváří pokojné a jasné fasády.

Aplikace:

 • Průmyslové konstrukce
 • Veřejné budovy
 • Konstrukce obchodních domů
 • Budovy výstavišť
 • Sportovní haly
 • Úřední budovy
 • Renovační projekty
 • Obytné budovy
 • Zemědělské konstrukce

Technický list - Nízký profil T40-119(40)X-925

 

Trapézový plech T20 Premium

Perfektní design pro každou střechu

Profil T20 Premium je elegantním a efektivním řešením pro různé střechy. Díky lineárnímu a pevnému provedení plechů je profil T20 nejen krásný, ale také se snadno instaluje.

Na ocelovou střešní krytinu T20 Premium s povrchovou úpravou Pural Matt se vztahuje záruka na technickou funkčnost 50 let a záruka na estetickou životnost 20 let.

Technický list - Trapézový plech T20 Premium

 


Trapézový plech T20 Plus

Výjimečný design pro celou řadu použití

Profil T20 Plus je elegantním a efektivním řešením pro různé střechy. Díky lineárnímu a pevnému provedení plechů je profil T20 nejen krásný, ale také se snadno instaluje.

Na ocelovou střešní krytinu T20 Plus s povrchovou úpravou Purex se vztahuje záruka na technickou funkčnost 50 let a záruka na estetickou životnost 20 let.

Technický list - Trapézový plech T20 PlusTrapézový plech T20 Standard

Když na designu a ceně záleží

Profil T20 Standard je elegantním a efektivním řešením pro různé střechy. Díky lineárnímu a pevnému provedení plechů je profil T20 nejen krásný, ale také se snadno instaluje.

Na ocelovou střešní krytinu T20 Standard s povrchovou úpravou Polyester se vztahuje záruka na technickou funkčnost 30 let a záruka na estetickou životnost 10 let.

Technický list - Trapézový plech T20 Standard

integ tondach bramac satjam iko velux fakro