Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Maloformátová střešní krytina SATJAM Bond Exclusive

 SATJAM Bond Exclusive je exklusivní, a přitom cenově dostupná střešní krytina. Vyniká jak svým tvarem, tak svým barevným provedením i specifickou povrchovou úpravou. Imponující je až 80-ti letá životnost krytiny s garantovanou 40-ti letou zárukou. Díky malému formátu šablon se hodí především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých

Využití střešní krytiny SATJAM Bond Exclusive

Novostavby rodinných domů, rekonstrukce střech včetně rekonstrukcí v historické zástavbě.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Exclusive?

1. Dlouhá životnost
Ocelová střešní krytina s minerálním posypem byla na trh uvedena na Novém Zélandu před přibližně 60-ti lety. Systém se osvědčil a posléze velice rychle rozšířil po celém světě. Životnost krytiny je prověřena náročnými povětrnostními podmínkami i časem. Proto jsme se rozhodli poskytnout na krytinu SATJAM Bond Exclusive záruku v trvání 40-ti let viz „Satjam záruka Plus“. Více informací zde.

2. Vysoká kvalita materiálu
Vstupní surovina - vysoce jakostní aluzinkový plech je nakupován u renomovaných světových výrobců, zejména u Arcelor Mittal. Suroviny pro další aplikované vrstvy jsou rovněž vysoce jakostní z dlouhodobě prověřených zdrojů. Moderní systém výroby a důsledná kontrola jakosti je zárukou kvality celého systému.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Střešní krytina SATJAM Bond Exclusive se vyrábí v šesti základních barevných variantách, což podporuje mimořádný estetický vzhled krytiny. Více informací zde.

Barevné provedení minerálního posypu

4. Vysoká odolnost
Díky několikavrstvé povrchové úpravě lze tuto krytinu použít v extrémních povětrnostních podmínkách, dokonce i v místech se zvýšenou korozivitou prostředí.

5. Servis a poradenství
Zdarma vám zajistíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

6. Komplexní systém
Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků.

 

Technické údaje

Lehké střešní krytiny s minerálním posypem SATJAM Bond Exclusive jsou vyráběny jako šablony o rozměrech uvedených v tabulce. Dodány jsou na základě kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky malým rozměrům šablon a jejich nízké hmotnosti vám střechu o rozloze např. 160m2 přivezeme pouze na třech paletách a vy ušetříte jak na nákladech za přesun materiálů, tak na montážních nákladech, protože montáž je velice rychlá a jednoduchá.

Minimální sklon střechy je 12°. Uplatnění krytiny na menší sklony je možné po konzultaci s našimi techniky. Montážní návod ke stažení zde.

              

Produktový katalog a ceník SATJAM

SATJAM leták

 

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro