Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Maloformátová střešní krytina SATJAM Bond Metalic

SATJAM Bond Metalic je druhem střešní krytiny, která nachází uplatnění na mnoha typech staveb. Využita může být při rekonstrukcích střech i na nových střechách rodinných domů, stavbách občanské vybavenosti i komerčních objektech. Malý formát šablon najde uplatnění i na složitých a netradičních tvarech střech. Vyniká však i na střechách jednoduchých.

 Využití střešní krytiny SATJAM Bond Metalic

Veškeré novostavby rodinných a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a hospodářské objekty. Uplatnění najde především na rekonstruovaných střechách s možností využití v historické zástavbě.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Metalic?

1. Nízká hmotnost
Hmotnost plechové krytiny je mnohem menší, než u klasických těžkých střešních krytin. Plechová střešní krytina může být až 10x lehčí. Díky tomu jsou od samého počátku stavby domu optimalizovány náklady.

2. Vysoká kvalita materiálu
Výběr vstupního materiálu pro výrobu podléhá přísným kritériím kvality. Proto jsou našimi dodavateli pouze přední světové společnosti jako Arcellor Mittal, Myriad, nebo Corus.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Barvu střešní krytiny si můžete vybrat tak, aby dokonale ladila s fasádou a ostatními stavebními prvky na domě. Více informací zde.

4. Dlouhá životnost
Program „SATJAM záruka Plus“ nabízí prodloužené záruky v době trvání až 40 let. Více informací zde.

5. Servis a poradenství
Zdarma vám zajistíme kompletní kladečský plán. Samozřejmě včetně detailního materiálového rozpočtu. K většině realizovaných zakázek můžete využít zdarma naší služby dopravení materiálu na místo určení nákladním automobilem a jeho snadné složení hydraulickou rukou.

6. Komplexní systém
Nabízíme vždy takový sortiment, který odpovídá požadavkům moderního řešení funkčního střešního pláště. Proto kromě krytiny si také můžete vybírat ucelený systém doplňků.

 

Technické údaje

Rozměry střešní krytiny SATJAM Bond Metalic a jejích šablon se můžete dozvědět ve výše uvedené tabulce. Podle zdarma zpracovaného kladečského plánu vám přivezeme přesné množství daných šablon na potřeby vaší stavby. V případě nejasností Vám také rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky nízké váze a maloformátovému provedení je manipulace se střešní krytinou velmi snadná. Díky tomu je snadnější i samotná pokládka střešní krytiny.

Minimální sklon pro SATJAM Bond Metalic je 12°. Využití na střechách s menšími sklony musí být nejprve konzultováno s techniky. Montážní návod ke stažení zde.

              

Produktový katalog a ceník SATJAM

SATJAM leták

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro