Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
ENKE

Enke Multi Protect (EMP)

Více kvality = více bezpečnosti

Jednosložkový ENKE - ochranný nátěr je k dispozici v 6ti různých barvách, má vynikající a dlouhodobou přilnavost na téměř všech podkladech, např. na dřevotřískových deskách, vláknitém cementu, kovech a samozřejmě také na ENKRYLu a ENKOPURu.

Vlivem UV-záření, vlhkosti a kyslíku se tvoří na povrchu asfaltů kyseliny, které jsou splavovány na plechové díly. Jejich působením ztrácejí kovy svojí povrchovou ochrannou vrstvu, resp. tuto nemohou vytvořit a časem může dojít k jejich prokorodování.

Je znám problém s podokapními žlaby, okapnicovými plechy, odpadními koleny nebo se svodovými rourami umístěnými ve směru toku vody pod asafaltovými střešními plochami, protože jsou často poškozovány tzv. bitumenovou korozí.

Enke Multi Protect se vyznačuje vysokou odolností a krycí schopností.

Výraznou předností je, že pouze staré, již dříve natřené plochy musí být před nanášením očištěny. Nové díly oplechování nemusí být před nátěrem očištěny ani odmaštěny! Jedinou vrstvou nátěru je doažena spolehlivá a dlouhodová ochrana proti korozi oxidačními kyselinami.

Nanášení Enke Multi Protect  se provádí štětcem nebo válečkem. V místech pájených spojů může být položena tenká pevná tkanina pro zvýšení jejich ochrany.

Spotřeba: cca 140ml/m2 (cca 200g/m2)

Balení: plechovka 4kg (3,5kg u nerezové oceli)

Technický list

 

 

ENKETOP

Jednosložkový systém podlahových nátěrů pro balkóny a terasy.

Enketop je bezešvý, vysoce elastický, paropropustný a proti povětrnostním vlivům odolný krycí povlak pro utěsnění Enkopurem. Enketop vulkanizuje samočině při vzdušné vlhkosti a vykazuje vynikající přilnavost na Enkopuru.

Spotřeba: 3kg/m2

Balení: plechové nádoby 12,5kg

Barva: šedá + možnost posypu z umělohmotných kousků (modrá, zelená, červená, černá)

Technický list

integ tondach bramac satjam iko velux fakro