Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Cembrit

Jméno Cembrit se stalo novým celoevropským jménem pro všechny společnosti ve skupině Cembrit. Střešní krytina Cembrit, vhodná pro sklon střech již od 18°.

Cembrit je výrobcem a distributorem skládané a vlnité střešní krytiny pro systémové řešení střech různých druhů, zajišťující dlouhou životnost a správnou funkci střechy. Více jak stoletá historie závodu je zárukou stabilní firmy, která produkuje kvalitní výrobky. Ty mají na českém trhu stabilní místo, především pro svoji vysokou kvalitu, dlouhou životnost potvrzenou 30-ti letou zárukou, nízkou hmotnost a tradiční nezaměnitelný vzhled.

Střechy ze skládané střešní krytiny

Skládaná střecha Cembrit

Vláknocementová střešní krytina Cembrit, vhodná pro sklon střech již od 18°, je krytina na bázi cementu, buničiny a umělých vláken se speciální povrchovou úpravou po obou stranách výrobku. Lícní strana prochází třístupňovým procesem barvení, který zaručuje barevnou stálost, trvanlivost, otěruvzdornost a odolnost krytiny proti mechům. Rubová strana krytiny se voskuje. Krytina Betternit má hladký povrch, střešní krytina Dominant má povrch imitující břidlici.

Všestranné použití

Vláknocementová střešní krytina se používá pro střechy obytných i skladových objektů, obklady fasád a štítů. Pro svou nízkou hmotnost je vhodnou volbou při rekonstrukcích. Její elegantní vzhled a vysoká variabilita zaručují, že se střecha Cembrit často využívá při stavbě moderních i tradičních novostaveb.

 • Česká šablona

  • Česká šablona BETTERNIT - je základní vláknocementová šablona tloušťky 4 mm vhodná pro střechy již od skonu střešní roviny 30°.
  • Česká šablona HORAL - je vláknocementová šablona tloušťky 5,2 mm určená pro střechy v nadmořské výšce nad 900 m a vyšší než V. sněhové oblasti. Jedná se o materiál přímo vyvinutý pro horské podmínky.
 • Anglický obdélník

  • Anglický obdélník BETTERNIT - je základní vláknocementová šablona tloušťky 4 mm vhodná pro střechy již od skonu střešní roviny 18°.
 • Dánský obdélník

  • Dánský obdélník BETTERNIT - je základní vláknocementová šablona tloušťky 4 mm vhodná pro střechy již od skonu střešní roviny 18°.
  • Dánský obdélník HORAL - je vláknocementová šablona tloušťky 5,2 mm určená pro střechy v nadmořské výšce nad 900 m a vyšší než V. sněhové oblasti. Jedná se o materiál přímo vyvinutý pro horské podmínky.
 • Rhombus – obnovená novinka

  • Střešní krytina Rhombus je v nabídce s hladkým povrchem a tloušťce 5,4 mm. Díky výborným mechanickým i povrchovým vlastnostem je vhodná do všech klimatických oblastí České republiky. Střešní krytina je vhodná pro sklony střech již od 25°.
 • Rhombus šablona – obnovená novinka

  • Střešní krytina Rhombus je v nabídce s hladkým povrchem a tloušťce 5,2 mm. Díky výborným mechanickým i povrchovým vlastnostem je vhodná do všech klimatických oblastí České republiky. Střešní krytina je vhodná pro sklony střech již od 25°.
 • Bravan

  • Jedná se o vláknocementovou krytinu se štípanými hranami a základními rozměry 300 x 600 mm a tloušťkou 4 mm. Střešní krytina Bravan vytváří působivé a přitom velmi odolné střechy do všech klimatických podmínek.

Technický list

Ceník

Montážní návod

 

Střechy z vlnité střešní krytiny

Vlnitá střecha Cembrit

Proč právě vlnitá střešní krytina? Jedná se o lehkou a pevnou vláknocementovou střešní krytinu bez nároků na údržbu. I na velmi exponovaných místech si snadno uchovává své vlastnosti, což příznivě ovlivňuje životnost celé střechy. Mezi velkoformátovými střešními krytinami vyniká především příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.

Snadno, levně, rychle

Vlnitá vláknocementová střešní krytina je ideálním řešením pro rozsáhlé střešní plochy. Velkou výhodou je možnost pokládky již od 10° sklonu střechy. To předurčuje vlnitou střešní krytinu k širokému možnému použití. Vlnitá střešní krytina nachází uplatnění nejen u novostaveb, ale také u rekonstrukcí obytných, skladových a zemědělských objektů.
 

 • Vlnitá krytina A5

  Vlnitá střešní krytina A5 je vhodná pro velké střešní plochy. Je vyráběna ve velkých plošných rozměrech, které ji ve spojení s nízkou hmotností činí optimální pro snadnou a rychlou montáž.

 • Vlnitá krytina A6 - Expres

  Předností této vlnité krytiny jsou předvrtané otvory a useknuté rohy, tedy zdánlivě drobné detaily, které však dokáží ušetřit až polovinu času potřebného k pokládce.

 • Vlnitá krytina B8

  Vlnitá střešní krytina B8 je vhodná pro velké střešní plochy u zemědělských i občanských staveb. Jedná se o lehkou a pevnou vláknocementovou střešní krytinu s jednoduchou montáží bez nároků na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu a výborně odolává povětrnostním podmínkám. Vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.

 • Vlnitá krytina B7 CO-HO, B7 FS

  Vlnitá střešní krytina B7 se pokládá od sklonu 14°. Při sklonu 14°- 20° je nutno použít těsnící pásku v přesahu krytiny (zabráníme tak vzlínavosti vody). Těsnící pásku lze použít i v podélném přesahu. Vlnitá střešní krytina B7 CO-HO má již při výrobě useknuté rohy pro přesah krytiny 150 mm.

 • Vlnitá krytina A6,5

Vlnitá střešní krytina A6 je vhodná pro velké střešní plochy. Jde o lehkou a pevnou střešní krytinu bez nároků na údržbu. Je velmi oblíbena pro svou jednoduchou montáž, kterou urychlují již při výrobě useknuté rohy a předvrtané otvory především pro zastřešení zemědělských a průmyslových objetků.

Technický list

Ceník

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro