Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Tondach Solar

Nabídka společnosti TONDACH®
Společnost TONDACH Česká republika rozšiřuje svou nabídku a přináší novinku v podobě Projektu TODACH SOLAR. Základem tohoto projektu je nabídka solárních systémů pro zákazníky TONDACH. Solární systémy pracují na principu přeměny sluneční energie na teplo, které lze dále využít buď pro přípravu teplé vody, či pro podporu vytápění objektu, nebo ohřev bazénu.

 

V nabídce je řada hotových sestav pro přípravu teplé vody, nebo Vám zajistíme návrh sestavy dle vašich individuálních požadavků. Základem solárních systémů jsou sluneční kolektory KPG1 pro instalaci nad střešní krytinu, nebo KPI1 pro instalaci do střešní krytiny.

 

Nechte si zdarma a nezávazně navrhnout vlastní sestavu TONDACH SOLAR.

 

Popis a technické údaje

Sluneční kolektor KPI1

Kolektor KPI1 je speciální typ kolektoru pro montáž přímo do střešní krytiny. Střecha se slunečními kolektory tak tvoří jednolitý celek a nenarušuje design střechy a objektu. Rám kolektoru je ze dřeva, pro instalaci se použije speciální sada obsahující všechny prvky pro upevnění, propojení a oplechování kolektoru.

 • Speciální kolektor pro instalaci do střešní krytiny.
 • Kolektory tvoří se střechou jednolitý celek.
 • Hliníkový absorbér s vysoce selektivním povrchem EtaPlus, spojený s měděným potrubím nejnovější technologií laserového svařování.
 • Dvojlyrový absorbér umožňuje jednoduché propojení - jednotlivé kolektory se zapojují sériově horními výstupy.
 • Možnost instalace 2 kolektorových polí přímo nad sebe s použitím speciálních uchycovacích sad.
 • Instalace na výšku.

 

Sluneční kolektor KPG1

Kolektor KPG1 je nový moderní kolektor, který byl navržen s ohledem na co nejvyšší účinnost a výkon při zachování příznivé ceny. Je vyráběn na moderní robotizované lince s minimálním podílem lidské práce. Nová technologie lepení skla bez zasklívacích lišt přináší elegantní vzhled i velkou plochu pro příjem sluneční energie.

 • Elegantní design bez rámovacích lišt.
 • Příznivý poměr výkon/cena díky robotizované výrobě.
 • Hliníkový absorbér s vysoce selektivním povrchem EtaPlus, spojený s měděným potrubím nejnovější technologií laserového svařování.
 • Lyrový absorbér umožňuje paralelní propojení kolektorů do velkých sérií.
 • Díky malému hydraulickému odporu kolektorů nízký příkon oběhového čerpadla.
 • Instalace možná na výšku i na šířku.
 • Kolektor je certifi kován Solar Keymark.

 

Přehled sestav TONDACH Solar

Sestavy TONDACH SOLAR jsou určeny pro přípravu teplé vody pomocí sluneční energie pro 2-5 osob. Vybrat je možné ze sestav s kolektory umístěnými nad střešní krytinou (KPG1), nebo se speciálními kolektory určenými k integraci do střešní krytiny. Dále je možno zvolit způsob dohřevu teplé vody ve dnech s nedostatečným slunečním svitem buď pomocí elektriké patrony umístěné přímo v solárním zásobníku, nebo kotlem pomocí druhého výměníku v zásobníku i v tomto případě lze instalovat navíc i elektrickou patronu.

Záruka vysoké kvality

Solární sestavy TONDACH SOLAR se svými technickými parametry a designem řadí mezi špičku nejenom na evropském, ale i světovém trhu. Jejich vysokou kvalitu potvrzuje nejen řada testů z renomovaných zkušeben, ale zejména 30-leté praktické zkušenosti jejich uživatelů.

 

Prospekt Tondach SOLAR

integ tondach bramac satjam iko velux fakro