Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
SATJAM Kazetony

Variabilní systémy kovového opláštění, tvořené některým z interiérových prvků, jako např. stěnovými kazetami mohou využívat některé z následujících fasádních prvků – trapézové plechy, fasádními panely nebo kazetony.

Kazetony jsou lehké ocelové obklady se skrytým kotvením. Dvojí tvarové provedení, široká paleta barev a variabilita celkového systému dává záruku investorovi, architektovi i projektantovi, že výsledný vzhled budovy splňovat všechna estetická kritéria a požadavky na funkčnost.
Systém kazetonů lze jednoduše přizpůsobit potřebám jakéhokoliv projektu, který vyžaduje moderní kovové opláštění. S implementací tohoto systému do projektu a s následnou realizací vám pomohou naši odborníci.
Kazetony se kotví do roštu tvořeného svislými omega profily a montáž je velice jednoduchá a rychlá. Obklady lze aplikovat jak ve vertikálním, tak v horizontálním směru, v exteriéru i interiéru vč. stropních podhledů. Doplňky – dilatační profily, lemy oken, nároží a koutů, okapnice a parapety jsou dodávány na míru dle požadavků zákazníka.

Využití stěnových obkladů - kazetonů

Opláštění administrativních nebo komerčních staveb, aplikace na konstrukce s využitím stěnových kazet, finalizace dodatečných izolací zděných budov, či na jakékoliv jiné ocelové konstrukce.

Proč se rozhodnout pro kovové fasádní obklady - KAZETONY?

  • Vysoce variabilní exteriérový a interiérový prvek s množstvím barevných variant i několika různými povrchovými úpravami.
  • Jednochuché přizpůsobení individuálním potřebám
  • Možnost speciálních barev – např. firemních.
  • Rychlá a jednoduchá montáž.
  • Skryté kotvení.
  • Možnost horizontální i vertikální montáže.

 

Úpravy fasádních obkladů

 

Technické údaje

 

Provedení K1

 

Provedení K2

 

Rozměrové a technické specifikace naleznete zde.

integ tondach bramac satjam iko velux fakro