Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Krytina SRP Click

Sníte o střeše vhodné pro tradiční dům, chatu v lesích nebo hypermoderní funkcionalistickou stavbu? Nebo hledáte spíše novou odolnou krytinu pro rekonstrukci Vašeho současného domova?

Inspirací pro Lindab SRP Click je tradiční falcovaná krytina se stojatými drážkami.

Jednou z mála nevýhod této klasické krytiny je nutnost odborného a pracného zpracování. Proto je zde SRP Clik. Jednoduše zaklapnete jednotlivé lamely vzájemně do sebe bez potřeby speciálního nářadí, nebo zvláštních dovedností. Brzy tak položíte celou svou novou střechu. Střechu elegantní, nadčasovou, připomínající klasické klempířské krytiny na stojatou drážku. Vybírat můžete z několika klasických barev.

Bez ohledu na ráz budovy na kterou krytinu kladete, získáte kvalitní, odolnou a hlavně bezúdržbovou střechu na mnoho nadcházejících let.

Tato novinka je dodávána na trh ve třech povrchových Classic, Classic mat a Elite, včetně kompletní nabídky klempířských prvků, okapového systému a odvětrávacích či bezpečnostních prvků.

Výhody Lindab SRP Click:

  • Nízká hmotnost

  • Rychlá a jednoduchá montáž

  • Bezúdržbovost

  • Vysoká odolnost

  • Záruka až 30 let

  • Atraktivní a stylová

  • Vhodná pro novostavby o rekonstrukce

  • Kompletní systém s příslušenstvím

Lindab SRP Click je k dispozici v nejběžnějších odstínech s povrchovými úpravami Classic a Elite, které poskytují výbornou odolnost vůči změnám odstínu a efektivně chrání ocelové jádro před korozí.

S krytinou Lindab SRP Click získáte střechu která je vzhledově velmi podobná klasické a profesionálně pokládané falcované krytině. Pro pokládku Clicku nepotřebujete zvláštní dovednosti ani odborné řemeslné vzdělání. Pokládka je navíc časově velmi efektivní. Lindab SRP Click je určený pro sklony 14° a více. Jsou na Vaší střeše vikýře, okna, úžlabí a další prvky? Pokud jste zruční, můžete si krytinu SRP Click položit i v těchto partiích. Práce v okolí střešních prvků je jednodušší, než by se mohl kdokoliv domnívat. Nicméně v případě velmi komplikovaných střech doporučujeme využít služeb odborné firmy.

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro