Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Lindab

Lindab AB je mezinárodní koncern se sídlem ve Švédsku (Grevie), který se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů z tenkostěnných ocelových, předem lakovaných plechů.Nabízí komplexní systémová řešení v obchodních oblastech Stavební komponenty, Vzduchotechnika a Ocelové haly. V České republice působí společnost Lindab již od roku 1993.

 

Divize Stavební komponenty se zaměřuje na konstrukční průmysl. Nabízí komponenty a komplexní konstrukční řešení pro komerční i rezidenční využití – ocelové haly, střešní nástavby, lehké střešní konstrukce, malé komerční objekty, komplexní střešní a stěnové systémy aj.

Divize Vzduchotechnika se zaměřuje na vzduchotechnický průmysl. Nabízí širokou škálu produktů od jednotlivých distribučních elementů a indukčních jednotek až po komplexní řešení vzduchotechnických systémů. Koncern Lindab AB má nyní již 50 letou tradici. V současné době působí ve 29 zemích po celém světě a zaměstnává více jak 5000 zaměstnanců.

Divize Ocelové haly se zaměřuje na výrobu montovaných ocelových hal pro průmyslové i komerční využití. Lindab Buildings je značka předprojektovaných řešení ocelových budov. Kompletní ocelové budovy jsou tvořeny hlavní konstrukcí, vnějším stěnovým a střešním opláštěním a příslušenstvím.

 

Kompletní katalog střešních krytin Lindab naleznete v katalogu.

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro