Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Tyvek

Střešní difuzní fólie Tyvek® pro šikmé střechy se používájí jako doplňková hydroizolační vrstva pod střešní krytinu (pojistná hydroizolace - staré označení). Poskytují vynikající ochranu před vnějšími povětrnostními vlivy a zároveň umožňují volné odpařování vodních par z konstrukce.

 

Tyvek® Soft Antireflex

Tuto lehkou, superdifuzní, kontaktní pojistnou hydroizolaci z polyetylénu s vysokou hustotou s antireflexním povrchem lze pokládat přímo na tepelnou izolaci. Rovněž je vhodná pro použití na stěnách. Byl vyvinut pro dlouhodobou ochranu šikmých střech bez bednění. Pro svou bezvadnou funkčnost a snadnou manipulaci jej iž po desetiletí oblíbeným produktem nejen v Evropě. Díky antireflexnímu povrchu a snadné manipulaci (role o hmotnosti 5kg) umožňuje bezproblémovou a rychlou pokládku.

Aplikace: Šikmé střechy, pokládá se přímo na tepelnou izolaci, krovy.

Balení: 75m2 v roli

Technický list

 

Tyvek® Solid

Jednovrstvá, superdifuzní, kontaktní pojistná hydroizolace z polyetylénu s vysokou hustotou s antireflexním povrchem lze pokládat na bednění nebo přímo na tepelnou izolaci šikmých střech a rovněž je vhodná pro aplikaci na stěny. Je to osvědčený produkt pro širokou paletu použití v šikmých střechách. Kombinace jeho univerzálního použití, vysoká propustnost vodních par a zároveň výška funkční vrstvy přináší dlohodobou ochranu proti atmosferickým vlivům, tak i proti kondenzaci. Membrána je opatřena antireflexním potiskem pro bezpečnější instalaci. Přesto membrána bude plně funkční i když bude instalována nepotištěnou (bílou) stranou vzhůru. S rolí o hmotnosti 8kg se velmi dobře manipuluje.

Aplikace: Šikmé střechy, pokládá se přímo na bednění nebo tepelnou izolaci.

Balení: 75m2 v roli

Technický list

 

Tyvek® Supro/ Tyvek® Supro Plus

Tuto velmi trvanlivou, superdifuzní, kontaktní, pojistnou hydroizolaci z materiálu Tyvek® zpevněnou laminovanou polypropylénovou netkanou textilií lze použít na všech typech šikmých střech. Je speciálně navržena pro ztížené podmínky instalace plně bedněných střech a rovněž je použitelná pro profilované krytiny (plechy) a stěny. Typ Tyvek® Supro Plus je navíc opatřen přídavnou samolepicí integrovanou páskou. Výrobce doporučuje použít tento typ fólie pro střechy s nízkým sklonem (nižším než 15°).
Je to špičkový produkt přinášející maximální jistotu jak pro architekty, pokrývače tak i investora. Membrána má vysokou mechanickou odolnost umožňující její bezpečnou instalaci i v nejnáročnějších podmínkách. Nadstandardní výška funkční vrstvy 220µm zajišťuje dlouhodobou ochranu domu proti dešti, větru, sněhu, prachu a hmyzu. Při všech těchto vlastnostech si Tyvek Supro zachovává vysokou propustnost pro vodní páru a to Sd=3cm, která umožňuje bezpečně odvádět integrovanouo vlhkost ze střešního pláště.

Aplikace: Šikmé střechy, pokládá se přímo na bednění nebo tepelnou izolaci.

Balení: 75m2 v roli

Technický list

 

Výše popsané produkty Vám podávají informace o nejpoužívanějších typech membrán Tyvek. Kompletní sortiment membrán, parobrzd a pásek naleznete v přiloženém katalogu.

integ tondach bramac satjam iko velux fakro