Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Dörken

Fólie pro šikmé střechy

DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG

Podkladní pás pro tříplášťové provětrávané bedněné střechy. Ideální také v kombinaci s nadkrokevními tepelně izolačními systémy jako mechanicky velmi odolná parotěsná zábrana. Hodí se i jako pojistná hydroizolace pro provětrávané tříplášťové střechy bez bednění nebo do provětrávaných fasád.

Optimální ochrana všech šikmých střech před zavátým sněhem, prachem a deštěm. Vodotěsná a přesto propustná pro vodní páru. Dřevěné bednění může vysychat. DELTA-FOL PVG PLUS s integrovanými samolepicími okraji je ideální jak robustní ochrana podstřeší u nadkrokevních tepelně izolačních systémů. Zde zároveň tvoří parotěsnou zábranu.

 

 

DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy bez bednění, zateplené na celou výšku krokví. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názvem DELTA-VENT N k dodání bez samolepicích okrajů.

Vysoká difuzní propustnost fólií DELTA-VENT N PLUS/DELTA-VENT N umožní odvést veškerou vlhkost ze střešní skladby. Z vnější strany je tepelná izolace spolehlivě chráněna proti zavátému sněhu a dešti. To zaručuje, že tepelná izolace Vaší střechy zůstane suchá a dlouhodobě funkční.

 

 

DELTA-VENT S PLUS / DELTA-VENT S

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví pro střechy bedněné i bez bednění. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názvem DELTA-VENT S k dodání bez samolepicích okrajů.

DELTA-VENT S PLUS jako ochrana dřevovláknitých tepelně izolačních desek - 3 funkce (větrotěsná/ vzduchotěsná/ pojistná hydroizolace), 2 vrstvy, 1 fólie.

Vysoká difuzní schopnost (hodnota rd ca. 0,02 m) fólií DELTA-VENT S PLUS/ DELTA-VENT S umožní rychlé odvedení případné vlhkosti mimo střešní skladbu. Tepelná izolace je z vnější strany spolehlivě chráněna výrobky DELTA-VENT S PLUS/ DELTA-VENT S před zavátým sněhem a deštěm: Tím je zaručena dlouhodobě funkční a suchá tepelná izolace.

 

 

DELTA-MAXX

Difuzně otevřená, extrémně pevná pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Pro střechy bedněné i bez bednění.

Spodní speciální textilní vrstva dokáže pojmout extrémní množství vlhkosti, která je postupně odváděna směrem ven. Hodnota rd ca. 0,15 m zaručuje spolehlivé odvedení případné vlhkosti. Hlazená spodní strana fólie pro rychlejší pokládku. Rastrovaný povrch pro snazší a přesnější řezání. Těsnicí přesah bez spodní textilie po obou stranách pásu v šíři ca. 5 mm chrání před vzlínáním vlhkosti do přesahu. Fólie vychází z více než 15-ti letých praktických zkušeností s používáním na střechách v celé Evropě.

 

 

DELTA-MAXX PLUS Energeticky úsporná membrána

Difuzně otevřená, větrotěsná pojistná hydroizolace s integrovaným samolepicím okrajem pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. pro střechy bedněné i bez bednění.

Až o 30 % nižší výměna vzduchu způsobená infiltrací a až o 9 % nižší náklady na vytápění. Tepelná izolace je z vnější strany větrotěsně ochráněna. Integrovaný samolepicí okraj a hlazená spodní textilie urychlují pokládku. Rastrovaný povrch pásu usnadňuje přesné řezání.
Podélný okraj pásů v šíře ca. 5 mm bez spodní textilie slouží jako pomocná zábrana proti vzlínání vlhkosti do přesahů. Vysoce pevná, zatížitelná a extrémně odolná při pocházení po latích. Fólie vychází z více než 15-ti letých praktických zkušeností na střechách v celé Evropě.

Splňuje kritéria německých bezpečnostních předpisů jako ochrana proti propadnutí střechu pod označením BG.

 

 

DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Mimořádně vhodná pro bedněné střechy. Ve spojení se systémovými doplňky DELTA splňuje požadavky Návodu pro navrhování a provádění šikmých střech a lze z ní vytvořit "vodotěsné podstřeší" - PHI 3.Stupně třídy A. Dá se použít i pro střechy bez bednění, nebo jako podkladní pás pod krytiny přibíjené přímo do bednění. Pod obchodním názvem DELTA-FOXX PLUS se dodává s integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu pro rychlejší pokládku.

Hodnota rd ca. 0,02 m výrobků DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX umožňuje i u bedněných střech bezpečné odvedení případné vlhkosti. Tepelná izolace zůstává dlouhodobě suchá a bezvadně může plnit svoji funkci.

 

 

DRAGOFOL

Mřížkou zpevněná pojistná hydroizolace pro tříplášťové větrané šikmé střechy bez bednění.

Vysoká pevnost ca. 400/300 N/5 cm. Speciální mikroperforace umožňuje dodatečné odvedení vzdušné vlhkosti. Tím zůstává tepelná izolace dlouhodobě suchá. Velmi stabilní fólie díky své hmotnosti ca. 140 g/m2.

 

Kompletní sortiment střešních fólií

 

Dělící vrstvy

DELTA-TRELA / DELTA-TRELA PLUS

Strukturovaná dělicí vrstva pro větrané i nevětrané šikmé střechy s plechovou krytinou.

8 mm vysoká strukturovaná rohož ve tvaru nopů zajišťuje permanentní omývání spodní strany plechových šárů vzduchem. Nopovaná struktura funguje jako drenážní vrstva a spolehlivě odvádí vlhkost. Díky symetrickému uspořádání nopů lze přířezy fólie DELTA-TRELA/ DELTA-TRELA PLUS při řešení detailů použít bez ohledu na směr pokládky. Tenká vlákna rohože nezadržují vodu pod plechovou krytinou. Zvuk deště nebo padajících krup je tlumen až o 15 dB! Hodnota rd nosného pásu ca.0,02 m umožňuje prostup případné zbytkové vlhkosti z krokví a bednění mimo střechu.

 

Prospekt TRELA

 

Parotěsné zábrany

DELTA-REFLEX PLUS / DELTA-REFLEX

Parotěsná zábrana šetřící energii složená ze čtyř vrstev pro všechny šikmé střechy. Vhodná i jako parotěsná zábrana pro lehké ploché střechy.

DELTA-REFLEX /DELTA-REFLEX PLUS vykazuje hodnotu rd min. 150 m. Tato vysoká hodnota s postačující rezervou dlouhodobě účinně brání poškození tepelných izolací v konstrukcích střech způsobených difuzí vodní páry. Výhody: až o 10% zvyšuje účinnost tepelné izolace. Až o 99% snižuje zatížení lidí elektromagnetickým zářením. Odrazí až 50% sálavého tepla. 100% zábrana proti pronikání vzduchu a vodní páry. Pevnost 450/400 N/5 cm. Požární klasifikace - třída E, těžce hořlavá B 1. Jednotlivé vrstvy nelze od sebe rozdělit = stálé vlastnosti v celé ploše.

 

Kompletní sortiment parotěsných zábran

 

Těsnící program

DELTA-POLY-BAND

Pevná polypropylénová lepící páska s hliníkem s vysokou lepicí silou. Určená pro lepení přesahů parotěsné zábrany DELTA-REFLEX. Je vysoce odolná stárnutí.

 

 

DELTA-MULTI-BAND

Univerzální lepicí páska s extrémní lepicí silou. Lepicí hmota z čistého akrylátu. Pružná a ohebná, vysoce odolná stárnutí. Pro interiér i exteriér.

 

 

DELTA-SB 60

Jednostranně lepicí páska k těsnění perforací způsobených montáží kontralatí. Vyrobena ze speciálního polyetylénu s uzavřenou strukturou pórů.

 

 

DELTA-THAN

Univerzálně použitelné, trvale pružné, kartušové lepidlo ze speciálního kaučuku. Nejvyšší spolehlivost pro napojení, ukončení, slepení. Pro exteriér.

 

 

DELTA-TIXX

Husté přilnavé lepidlo ze speciální pryskyřice, bez obsahu rozpouštědel. Pro vzduchotěsné zakončení všech parotěsných zábran. Bez nutnosti použít přítlačnou lištu. K dodání v kartuších nebo "salámech". Pro interiér.

 

 

DELTA-PREN

Speciální středně husté lepidlo s vysokou odolností proti stárnutí, extrémně silné. Součást systému tzv. "vodotěsného podstřeší"- PHI 3.stupně, třídy A. Vhodné i pro zakončení střešních fólií DELTA např. na okapnici.

 

 

Kompletní sortiment těsnícího programu

integ tondach bramac satjam iko velux fakro