Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
NedZink NOVA STRUCTURE

Novinkou v nabídce je NedZink NOVA STRUCTURE, což je předpatinovaný titanzinek se strukturovaným povrchem, který je dodáván ve čtyřech různých dezénech. Originální vzhled těchto povrchů dává projektantům a architektům úplně nové možnosti při vytváření vysoce kvalitních klempířských prací jak v interiéru, tak i v exteriéru.

NedZink NOVA STRUCTURE propůjčuje originálním klempířským dílům optický směr a přesnost. Čtyři rozdílné povrchy, které jsou pojmenovány po čtyřech světových metropolích New York, Paris, Brasilia a Amsterdam, nabízí široké spektrum možností ztvárnění. Od lineární přísnosti (New York), přes pravidelné pletivo (Paris a Amsterdam) až po řízený chaos podobný kůře stromu (Brasilia). Tím jsou dány optimální podmínky pro vytvoření zcela neobvyklých akcentů v interiéru i exteriéru.

Popis výrobku

NedZink STRUCTURE je již z výroby předpatinovaný NedZink NATUREL. Jedná se o titanzinek podle DIN EN 988, což je slitina na bázi elektrolyticky vyráběného zinku se stupněm čistoty min. 99,995 % zinku (Z1 podle DIN EN 1179) a přesně určených přísad mědi, titanu a hliníku. Kontinuálním ražením vznikají strukturované povrchové tvary. Při předpatinování se simuluje proces vzniku zinkové patiny povrchu nákladným chemickým procesem v barvě a vlastnostech, které vznikají přírodním procesem při vystavení povětrnostním vlivům. Patinace se neprovádí žádným nanášením vrstvy povrchové úpravy nebo lakováním. Typické vlastnosti zinkového povrchu zůstanou plně zachovány. Dodatečně se pouze nanese tenká dočasná ochranná vrstva, která chrání povrch až do ukončení montáže před lehkým znečištěním, jako jsou např. otisky prstů. Při vystavení povětrnostním vlivům tato ochranná vrstva zmizí.

Kvalita výrobku a značení

Certifikace a systém řízení jakosti NedZink podle DIN EN ISO 9001:2008 zaručuje trvale vysokou úroveň kvality, která v rozhodujících parametrech dokonce značně přesahuje rámec požadavků DIN EN 988.

Chemické složení, mechanicko-technologické vlastnosti a max. přípustné tolerance rozměrů NedZink NOVA STRUCTURE jsou stanoveny v certifikátu výrobku NedZink (LRIQS Approval QIS 122). Dodržování vlastností výrobku prověřuje v pravidelných intervalech nezávislá zkušebna Lloyd’s Register.

Všechny výrobky jsou na zadní straně opatřeny průběžným značením podle ustanovení DIN EN 988. Toto označení má směrovou šipku. Výrobky NOVA STRUCTURE by se měly vždy montovat ve stejném směru.

Možnosti použití a provedení

NedZink NOVA STRUCTURE se používá pro všechna esteticky náročná stavební řešení v interiéru a exteriéru. Patří k nim mimo jiné fasády budov, střešní krytiny, kompletní vnější odvodnění střech včetně příslušenství, oplechování atik a ornamentů. Nově jej lze také použít v interiéru pro exkluzivní obložení stěn a stropů. Vybavení interiérů díky tomu získá jedinečný a nezaměnitelný vzhled.Všechny práce včetně pájení mohou klempíři provádět obvyklými nástroji.

Aby byla zákazníkům zaručena vysoká kvalita výrobků NedZink po celá desetiletí od ukončení montáže, tak se materiál přepravuje a skladuje v suchých a větraných prostorách. Ochranné fólie je nutno odstranit okamžitě po montáži.

Technický list NedZink NOVA STRUCTURE

integ tondach bramac satjam iko velux fakro