Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Lemování

Zvolte spolehlivou a rychlou montáž

Snažili jsme se, aby pro vás byla montáž co nejjednodušší. Pokud zkombinujete prvky A, B a C, získáte ten nejlepší možný výsledek zvenčí i zevnitř. Při montáží svého střešního okna budete potřebovat minimálně lemování (A), abyste zajistili jeho odolnost proti počasí. Prvky B a C jsou volitelné. Zvolte extra vnější izolační sadu (B), kterou zlepšíte izolaci proti horku a chladu, a vnitřní kit pro montáž ostění (C), kterým zajistíte krásnou vnitřní úpravu.

 


 

Vodotěsný systém lemování

Pro montáž nového střešního okna VELUX je nutné použít lemování. Naše lemování jsou vyrobena tak, aby přesně pasovala na danou velikost okna a zajistila vodotěsný spoj mezi střešním oknem VELUX a střešní krytinou. Bezpečně a účinně odvádí vodu pryč a jsou k dispozici v různých variantách pro různé druhy střešní krytiny.

 

Lemování  se také dodává v provedení combi pro různé sestavy oken. Typy tohoto lemování je nutné při nákupu konzultovat dle požadované sestavy. Příklady použití:


Zateplené lemování BDX 2000

Optimalizujte svoje nové střešní okno, aby bylo energeticky ještě úspornější a trvanlivější. Zateplená lemování EDS, EDW, EDN a EDJ 2000 obsahují montážní sadu BDX. V sadě najdete izolační rám B1 pro účinnější zateplení připojovací spáry (rámu okna na střešní konstrukci), plisovanou manžetu B3, která zajišťuje těsný spoj mezi oknem a
podstřešní fólií a samonosný drenážní žlábek B2, který odvádí případnou vodu z podstřešní fólie mimo okno.

Zateplovací sadu je možné dodat i samostatně bez lemování, v tomto případě nese označení BDX 1000. V případě montáže střešních oken do sestav se vždy zateplovací rám kupuju samostatně.

 


Dokonalá vnitřní úprava

LSG 1000 Novinka!

Nová sada pro montáž ostění zajistí perfektní úpravu z interiéru. Ocelový rám C1 připravený k přímé montáži tvoří ideální konstrukci pro vytvoření ostění podle vašeho přání. Konstrukce umožňuje i doplnění dalšího izolačního materiálu. Sada obsahuje i parotěsnou fólii C2, která nepropouští páru a zabraňuje kondenzaci.


Zapuštěná montáž

Volitelná úroveň montáže

Nové montážní úhelníky - více možností
Střešní okna VELUX jsou dodávána s novým montážním úhelníkem, který lze použít pro standardní i zapuštěnou montáž. Chcete‑li dosáhnout účinnějšího zateplení a vizuálně atraktivnějšího vzhledu, zvolte lemování pro zapuštěnou montáž (o 40 mm hlouběji do střechy).

 

 

 

 

V zapuštěné úrovni (modrá čára) můžete namontovat lemování EDJ u profilované střešní krytiny a EDN u ploché střešní krytiny.

 

 

 

 

 

Montáž na úrovni modré rysky
(lemování EDJ/EDN)

 

 

Katalogy a ceníky Velux

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro