Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Rolety a žaluzie

Zcela zatemňující roleta a venkovní markýza

Výhodný balíček, který kombinuje venkovní markýzu s vnitřní zcela zatemňující roletou. Při jeho koupi ušetříte 15 % z ceny, než kdybyste si výrobky kupovali zvlášť. Venkovní markýza snižuje prostup tepla do interiéru a zabraňuje tak přehřívání místnosti i v parních letních dnech. Vnitřní zcela zatemňující roleta poskytne dokonalé zatemnění místnosti ve dne nebo v noci a doladí váš interiér. Nabízíme je ve variantě bílé, béžové a tmavě modré (což jsou dlouhodobě nejoblíbenější barvy).

Zcela zatemňující roleta – poskytuje 100 % zatemnění jak v noci, tak ve dne. Zcela zatemňující rolety jsou vyrobeny z polyesteru odolného proti znečištění, ze zadní strany potaženého speciálním hliníkovým povrchem.

Venkovní markýza – zajistí ochranu proti letnímu horku. Díky síťované struktuře skleněného vlákna nebrání výhledu z interiéru. Ovládá se jednoduše zevnitř interiéru. V zimním období zůstává navinuta pod oplechováním okna.

 

 

Dvojitě plisovaná roleta a venkovní markýza

Příjemné klima v interiéru je nezbytným předpokladem komfortního bydlení. Kombinace dvojitě plisované rolety a venkovní markýzy Vám zajistí optimální tepelný komfort a současně uspoříte 15% z ceny obou samostatně zakoupených výrobků.

Dvojitě plisovaná roleta - díky hliníkové vrstvě na vnitřních stranách plisé sníží tepelné ztráty v zimě až o 34%. Libovolně nastavitelná horní i spodní ovládací lišta umožňuje regulaci denního světla až po úplné zatemnění. Elegantní vzhled plisované rolety vhodně doplní móderní interiér.

Venkovní markýza – zajistí ochranu proti letnímu horku. Díky síťované struktuře skleněného vlákna nebrání výhledu z interiéru. Ovládá se jednoduše zevnitř interiéru. V zimním období zůstává navinuta pod oplechováním okna. V balíčku s dvojitě plisovanou roletu v barevném provedení 5060 (černá).

 


 

Zcela zatemňující roleta

Dokonalé zatemnění
Ideální řešení pro delší snění či odpolední odpočinek

Zcela zatemňující roleta zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a dokonale tak místnost zatemní. Je vhodným řešením zejména do ložnic nebo dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky i když je právě letní den.​

Produktový list

 

  

 

Zastiňovací roleta

Zastínění pro každou místnost
Praktické a účinné řešení pro zastínění před sluncem

Zajistí jednoduché a účinné zastínění během dne a dodá místnosti originální vzhled a styl. Je vyrobena z tkaniny odolávající nečistotám a dodává se v celé škále barev a vzorů.

Produktový list

 

 

  

Plisovaná roleta

Dokonalá volba pro moderní interiér
Atraktivní dekorace a citlivá regulace světla

Okraje plisované rolety se pohybují v bočních vodicích lištách, díky kterým se velmi jednoduše ovládá. Horní i spodní ovládací lišty je možné nastavit v jakékoli pozici, třeba i uprostřed okna.​

Produktový list

 

 

  

Dvojitě plisovaná roleta

Úspora energie
Udrží teplo v místnosti i za chladných zimních nocí

Dvojitě plisovaná roleta VELUX v sobě spojuje elegantní vzhled bez viditelných provázků s tepelně-izolačními vlastnostmi hliníkové fólie umístěné na vnitřní straně dvojitého plisé. V zimním období zabraňuje tepelným ztrátám - až o 21% lepší izolace střešního okna. Umožňuje také úplné zatemnění místnosti.

Produktový list

 


 

 

 

Doplňková plisovaná roleta

Doplňková plisovaná roleta
Atraktivní dekorace a citlivá regulace světla

Vytvořte si vlastní dvojitou roletu, a to přidáním doplňkové rolety k zcela zatemňující roletě nebo zastiňovací roletě. Roleta je připevněna k ovládací liště původní rolety a vyznačuje se pěkným, dekorativním vzhledem.

Produktový list

 

 


 


 

Žaluzie

Klasická elegance a jednoduchost
Praktické řešení pro přesnou regulaci denního světla

Pro montáž v délce 0,5–0,9 m. Flexibilní tubus umožňuje nižší odraz světla a je proto vhodný pouze v případech, kdy není možná instalace světlovodu s pevným tubusem.

Produktový list

 

  

Venkovní markýza

Ideální ochrana pro horké letní dny
Účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností

Je ideálním řešením právě pro ty místnosti, ve kterých je potřeba snížit množství prostupujícího tepla, a přesto neomezit možnost výhledu.

Produktový list

 

  

 

Venkovní roleta

Komfort pro všechna roční období​
Pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken

Výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících, v zimě zabraňuje úniku tepla. Dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením, navíc tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. I při úplně stažené roletě lze okno otevřít o 22 cm.

Produktový list

 

 

 


 

Síť proti hmyzu​

Optimální ochrana proti hmyzu​
Zastaví i toho nejmenšího komára

Síť je instalována na ostění, takže okno můžete normálně používat. Pokud síť zrovna nepotřebujete, lze ji jednoduše navinout do horní lišty. Nebude vám bránit ve výhledu a je vhodná ke všem typům doplňků pro zastínění VELUX.

Produktový list

 

 

 

 

 

 

Katalogy a ceníky Velux

integ tondach bramac satjam iko velux fakro