Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Předokenní roleta

Předokenní roleta – 100% ochrana z vnějšku.

 

Předokenní roleta je špičkový produkt, který dům chrání několika způsoby a spojuje v sobě funkce, jež vlastníci domů vyžadují nejvíce:

  • zabezpečení,
  • výrazné snížení hluku,
  • ochranu skla před fyzickým poškozením,
  • úplné zatemnění.

Předokenní rolety Dakea chrání okno před větvemi stromů ulomenými při bouřkách a ochraňují dům před nezvanými návštěvami, když jsou majitelé na dovolené.

Jejich elektrické otevírání umožňuje vlastníkům domu otevřít je, kdykoli potřebují, takže mohou klidně spát, i když sousedé venku pořádají hlučnou oslavu.

Předokenní rolety jsou poháněny čtyřstupňovým tubulárním motorem s napětím 24 V. Příslušenství rolety tvoří motor, řídicí jednotka a infračervený dálkový ovladač.

Předokenní roleta je opatřena hliníkovými lištami s dvojitou izolací, což zajišťuje zvukovou a tepelnou izolaci na vysoké úrovni. Lišty jsou spojeny gumovými páskami, které prodlužují trvanlivost produktu. Speciální provedení lišt (zahnutý profil) umožňuje navíc v porovnání s jinými podobnými produkty na trhu mimořádně těsné spojení i při vytažení rolety. Střešní okno a předokenní roletu lze snadno ovládat současně. Základní segment je upevněn k okennímu rámu, čímž je současně vyřešena ochrana před sálajícími slunečními paprsky a také větrání. To je jednou z hlavních předností předokenní rolety Dakea.

Na předokenní rolety Dakea poskytuje 10letou záruku.

Montáž předokenní rolety je velmi snadná, a to i dodatečně po montáži střešního okna.

K výběru odpovídající rolety pro dané střešní okno můžete použít nástroj pro výběr rolet.

SHR je kompatibilní pouze s dřevěnými okny vybraných prodejců.

 

Technický list

integ tondach bramac satjam iko velux fakro