Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Dakea

Dakea - nová značka tvořící součást portfolia společnosti ALTAERRA Kft, společnosti v soukromém vlastnictví dánské skupiny VKR Holdings, která byla založena za účelem výroby střešních oken a souvisejícího příslušenství nejvyšší kvality, s jedinečným systémem servisní podpory, jenž profesionálům v oboru a vlastníkům nemovitostí přináší vyšší zisky a současně snižuje jejich rizika.

Zkušenosti a know-how získané během 60 let, po které se již zabývají inovacemi, návrhy a výrobou střešních oken, zajišťují vaši plnou spokojenost s těmito okny po dobu nejméně dalších 20 let.

Ve výrobních závodech světové úrovně s garantovanou kapacitou, pro něž  obdrželi certifikáty ISO, věnují maximální pozornost a úsilí tomu, aby dodávali nejlepší možné produkty, od kompletních střešních oken až po ty nejmenší detaily (každý šroubek, výrobní krok i komponent jsou testovány a musí odpovídat nejpřísnějším normám). Tato úzkostlivá pozornost věnovaná detailům a dlouhodobé zkušenosti představují pro zákazníky, kteří od těchto produktů očekávají maximální spolehlivost po celou dobu jejich životnosti, zásadní výhodu a jsou zárukou jejich spokojenosti.

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro