Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
ISOVER

Společnost Isover vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály z minerálních vláken, čedičových i skleněných, již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály Isover, v USA každý pátý dům. Isover je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.

 

 

Zateplení střechy

Konstrukce střech je trvale vystavena účinkům větru, zimy a jiným povětrnostním jevům. Profesionální zateplení střechy zabraňuje únikům tepla do okolí v zimních obdobích. V letních měsících naopak izolace zpomaluje prostup tepla od slunečního záření z vnějšího prostředí dovnitř budovy.

Zateplení šikmé střechy

Zateplení šikmé střechy je osvědčeným způsobem jak nejenom zabránit únikům tepla během zimních měsíců, ale také způsob jak využít podkrovní prostor k bydlení. Ani klasické způsoby zateplení se však nevyhnuly přísným předpisům, a proto kromě systému zateplení mezi a pod krokvemi se stále více setkáváme i se systémy zateplení nad krokvemi.

Zateplení šikmé střechy - přehled sortimentu:

Isover MULTIMAX 30, Isover DOMO, Isover DOMO COMFORT, Isover UNIROL PROFI,  Isover ORSIK, Isover AKU, Isover MERINO, Isover Multi-Kombi Passivhaus Klemmfilz, Isover Unirol - Plus, Isover DOMO PLUS, Isover TRAM MW, Isover TRAM EPS, Isover ORSET, Isover UNI.   

Zateplení šikmé střechy - Systém zateplení nad krokvemi - přehled sortimentu:

Isover TRAM MW, Isover TRAM EPS, Twin UD - vruty, Isover MULTIMAX 30, Isover ORSIK, Isover AKU, Isover UNI.

Zateplení šikmé střechy mezi a pod krokvemi - přehled sortimentu:

Isover MULTIMAX 30, Isover UNIROL PROFI, Isover ORSIK, Isover AKU, Isover MERINO, Isover Multi-Kombi Passivhaus Klemmfilz, Isover Unirol - Plus, Isover UNI.     

 

Zateplení ploché střechy

Zateplení nepochozí ploché střechy

I když je plochá střecha řešena jako nepochozí, musí se při jejím návrhu zohlednit spousta požadavků technických norem. I nepochozí střecha musí vydržet zátěž mokrého, nebo ke stěnám nafoukaného sněhu, nesmí dovolit pronikání vody do chráněného prostoru, nesmí dovolit šíření plamene po jejím povrchu a také samozřejmě musí zamezit unikání drahého tepla ven do vzduchu.

Přehled sortimentu:

Isover LAM 30, Isover LAM 50 , SG COMBI ROOF 30M, SG COMBI ROOF 30M Grey, Isover R, Isover T, Isover S , Isover SD - spádová deska, Isover DK - dvouspádový klín, Isover AK - atikový klín, Isover TRV - akustické výplně trapézových plechů, Isover S-i, Isover T-i, Isover TOP ROOF 60, Isover TOP ROOF 60i, SG COMBI ROOF 30M-i, SG COMBI ROOF 15M, SG COMBI ROOF 15M-i, Isover EPS 100S.

Zateplení pochozí ploché střechy a terasy

Tento moderní způsob zateplení v sobě skrývá veliké možnosti využití ploché střechy. U rodinného domu můžeme tímto způsobem zateplit pochozí terasu bez obav, že nám pod ní bude mrznout, pokud bydlíme v centru města, můžeme si tímto způsobem zhotovit střešní zahradu, u kancelářských budov lze na střeše vybudovat parkoviště, nebo dokonce heliport- přistávací místo pro vrtulník.

Přehled sortimentu:

Styrodur 3035 CS, Styrodur 4000 CS, Styrodur 5000 CS, Synthos XPS Prime 70 L, Synthos XPS Prime 50 L, Isover EPS 200S.

 

Bližsí informace o sortimentu Isover naleznete v katalogu.

integ tondach bramac satjam iko velux fakro