Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Mediterran

Výroba střešních systémů má ve společnosti Mediterran dlouholetou tradici sahající až do roku 1920.

Povrchové úpravy:

  • Základní - do této skupiny patří střešní tašky ošetřené nejpoužívanějšími materiály na úpravu povrchu tašek, přičemž použité materiály a nátěry mají dobrý účinek a efektivitu. Přednosti: dobrá odolnost, výborná stálost barev, dobrá povrchová struktura a zpracování.
  • Colorsystem - Dlouhotrvající ochrana barev zachová tóny barev a jejich intenzitu. Díky samočistícímu efektu střecha zůstává čistější. Střešní krytina s touto povrchovou úpravou výrazně lépe odolává UV záření. Přednosti: delší stálost a vyšší ochrana barev, vysoká odolnost proti opotřebení, hedvábný a přirozený lesk, vysoká samočistící schopnost, povrch odolný proti mechu, povětrnostním podmínkám a jiným vnějším vlivům, výrobní technologie bez použití rozpouštědel a amoniaku, která neškodí životnímu prostředí.
  • EVO - Nejvyšší stupeň dnešních technologických znalostí představuje povrchová úprava EVO, která svými vlastnostmi výrazně převyšuje svoji dobu. Prostřednictvím ní je možné vytvořit na střešních taškách takový povrch, který svým zpracováním a použitými materiály současně představuje nejvyšší kvalitu. Přednosti: výjimečně jemný a hladký povrch, mimořádně odolný a pevný povrch, odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu, taška nenasákává vodou, mimořádně dlouhá životnost, estetický lesk.

 

 

Větší sortiment produktů, jejich vlastnosti a barevná provedení naleznete v katalogu.

Ceník Mediterran

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro